Отримайте комерційну пропозицію

Розкрутка сайтів

з 2004 року успішно просуваємо в ТОП сайти наших клиєнтів

Сертифікований
партнер Google
Досвід розкрутки
більше 500 проектів
14 років досвіду роботи

Головна ціль наших послуг завжди зводиться до вашої вигоди. Ми завжди відкриті до діалогу, застосуванню нестандартних підходів, обговоренню приоритетів та концепцій, до всього, що зможе допомогти розвитку вашого бізнесу.

Отримайте консультацію щодо розкруткисайту у нашого менеджера

Відправити заявку
Серед наших клієнтів
logo
Автосалон «НИКО-Украина» на Подоле
bspartner-siemens
RSV_VAISB_3_line_pos_RUS_ENG_rgb
Bosch-brand
ford-cars-logo-emblem
logo
Официальный дилер Citroёn - «НИКО Авант Моторс»
logo_zakupka
logo-white1
Типография "Вольф"
Screenshot_1
nostalgie
budgetLogo
coffee
niko_loggo_RU (2)
Blest_logo
Учебный центр "Перспектива - XXI век"
Турагентство "MIBS TRAVEL"
Интернет-магазин техники "Rubin"
logo2
logo
parklane_hat_logo
swatch_logo-150

Відгуки

logo

Інтернет-магазин електротехніки TechMAX

Михайло Бохан,

Засвідчуемо свою шану та вдячність команді компанії Prodex, які зарекомендували себе як надійний партнер, що здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги. читати далі

lavreniuk

Портал по оренді квартир "Доба"

Євген Лавренюк, засновник порталу «Doba»

kisliak

Навчальний центр "Перспектива - XXI століття"

Дмитро Кисляк, менеджер з реклами

logo_organic

Компанія «Діфрано Юніон»

Ігор Фурманюк, комерційний директор

ТОВ «Діфрано Юніон» висловлює свою подяку компанії «Ргоdех», зокрема Матюті Вікторії, за розвиток і підтримку наших інтернет-ресурсів. За час співпраці нам вдалося розробити прекрасні посадочні сторінки і запустити ефективну контекстну і медійну рекламу для всіх наших проектів. читати далі

alex_voloshin

Готель Villa Elena Hotel & Residence 5*

Олексій Волошин, керуючий готелем

Керівництво готелю Villa Elena Hotel & Residence 5 *, в особі його керуючого Волошина А.В., висловлює вдячність компанії "Prodex" за плідну співпрацю в області SEO просування.  читати далі

111802

Електротехнічна компанія "Технотон Енерго"

Павло Брильов, заступник директора

"Технотон Енерго" висловлює подяку студії інтернет-маркетингу "Prodex" за її професійну підтримку інтернет-ресурсів нашої компанії. читати далі

Все отзывы
Отримайте комерційну пропозицію

Послуга розкрутки сайту

Розкрутка сайту (SEO) - це роботи спрямовані на отримання органічного цільового трафіку з пошукових систем, таких як Google. Це досягається за рахунок оптимізації вашого сайту і підвищення його видимості по пошуковим запитам, які відповідають потребам ваших потенційних клієнтів. Чим вищі позиції в пошуковій видачі і по більшій кількості запитів має ваш сайт, тим більше потенційних клієнтів відвідує його. У свою чергу, чим більше потенційних клієнтів відвідує сайт, тим більше ви отримуєте замовлень.

SEO-просування сайту включає

 • Підбір семантичного ядра

  Це найперший етап нашого співробітництва. Ми аналізуємо ваш продукт або послугу на підставі інформації на сайті, а також ваших побажань. Збираємо і систематизуємо в семантичні групи великий список пошукових запитів, які використовуються при пошуку ваших товарів або послуг. Це і є семантичне ядро. Ми погоджуємо його з вами і розставляємо пріоритети.
 • Оптимізація структури сайту

  Якщо на сайті немає сторінки, яка точно відповідає певній семантичній групі, то ми створюємо таку сторінку, інакше залучення відвідувачів на сайт по потрібних запитах буде не ефективним. Грамотна з точки зору SEO та зручна користувачам структура сайту - основа успішного просування.
 • Внутрішня оптимізація сайту

  Пошукові системи піднімають в рейтингу сайти, які відповідають їх вимогам. Коротко, сайт повинен мати ряд необхідних елементів, і не мати помилок, які завадять пошуковими системами його аналізувати. Ми перевіримо сайт і складемо, а при необхідності, реалізуємо, технічне завдання по його оптимізації.
 • Контент

  Дуже важлива частина розкрутки сайту. По ньому пошукові системи визначають відповідність сторінки пошуковому запиту. Чим вище якість і кількість текстів, тим більше у сайту можливостей отримувати трафік. Ми складемо контент план і ТЗ на написання текстів. Напишемо їх або передамо ТЗ вашому копірайтеру.
 • Зовнішня оптимізація сайту

  Разом з контентом, це один з основних факторів ранжирування. Чим більше інших сайтів посилаються на ваш, тим вище авторитет сайту в очах Google. Наші фахівці забезпечать якісний приріст маси посилань без застосування спамних методів розкрутки.

Переваги розкрутки в Prodex

 • Надійність

  Маємо багатий досвід і дорожимо репутацією. Просуваємо сайти якісно та професійно, з упором на довгостроковий результат.
 • Підтримка

  Економте час на самостійному вивчення нюансів просування в Google. Наші компетентні менеджери дадуть вам вичерпні консультації з будь-яких питань.
 • Комплексний підхід

  Ми надаємо послуги SEO-просування, розробки сайтів, контекстної реклами, просування в соціальних мережах і в нашій команді є профільні фахівці з кожної. Для будь-якої вашої задачі, швидше за все у нас є рішення.
 • Прозорість ціноутворення

  Ми завжди пропонуємо оплачувати вартість послуг агентства окремо, а бюджет на зовнішні витрати (посилання, тексти, програмні доопрацювання та інше) окремо, зі звітом про витрати.
 • Зручність

  Наша CRM дозволить вам відслідковувати основні метрики, фінансові питання і вести ділову комунікацію.

Розкрутка сайту - це довгострокова інвестиція в ваш бізнес. Вона не дасть миттєвого ефекту, але через кілька місяців, ви отримаєте якісний і постійно зростаючий канал залучення клієнтів.

Вартість розкрутки сайту

 • вартість просування стартує з 7000 гривень на місяць
 • на ціну впливає розмір вашого сайту, його тип, ваші потреби, конкуренція у вашій ніші
 • найпростіше дізнатися конкретну вартість SEO-просування - відправити нам заявку
Отримайте комерційну пропозицію
Розкрутка сайтів Prodex Розкрутка сайтів
Контакты
+38 (044) 238 8475
02002, Україна, Київ
ул. Раисы Окипной, 4, офис 81