Інтернет реклама

Найбільш швидкий, керований і масштабованийканал трафіку для збільшення Ваших продажів.

Вивчивши Вашу бізнес-модель, ми запропонуємо Вам комплекс послуг, який може включати в себе такі види реклами:

Пошукова реклама
в Google AdWords

швидкий приріст
трафику і продажів

Ремаркетинг
(класичний, динамічний, пошуковий)

підвищення конверсії

Банерна та
відео реклама

впізнаваність бренду
і охоплення аудиторії

Отримайте консультацію по запуску реклами у нашого менеджера

Відправити заявку

Переваги роботи з Prodex

Прозорість ціноутворення. Вартість послуг залежить від обсягу робіт та не прив'язана до витрат на рекламну кампанію. Ми не зацікавлені в роздуванні бюджету.
Орієнтація на результат. Наша ціль мінімізувати Ваші витрати на рекламу. Оптимізувати вартість залучення клієнта.
Швидкість запуску реклами. Запуск рекламної кампанії займає менше 5 днів (узгодження та налаштування.
Свобода і контроль. Ми працюємо в Вашому акаунті. Ви бачите, що відбувається, контролюєте витрати. Ви не прив'язані до агентства та зберігаєте налаштований акаунт при припиненні співпраці.
Надійність. 14 років досвіду і більше 500 успішних проектів.
Відмінна команда професіоналів. Студія інтернет-маркетингу Prodex є сертифікованим партнером систем контекстної реклами. Наші спеціалісти проходять сертифікацію в Google та Яндекс.

Серед наших клієнтів

Відгуки

Интернет-магазин электротехники TechMAX

Михаил Бохан 23.09.2018

Выражаем свое уважение и благодарность команде компании Prodex, которые зарекомендовали себя как надежный партнер, способный быстро реагировать на потребности клиента и предоставлять качественные услуги.

Портал по аренде квартир "Doba"

Евгений Лавренюк 22.09.2018

Учебный центр "Перспектива - XXI век"

Дмитрий Кисляк 21.09.2018

Компания «Дифрано Юнион»

Игорь Фурманюк 20.09.2018

ООО «Дифрано Юнион» выражает свою благодарность компании «Ргоdех», также в частности Матюте Виктории, за развитие и поддержку наших интернет- ресурсов. За время сотрудничества нам удалось разработать прекрасные посадочные страницы и запустить эффективную контекстную и медийную рекламу для всех наших проектов.

Отель Villa Elena Hotel & Residence 5*

Алексей Волошин 19.09.2018

Руководство отеля Villa Elena Hotel & Residence 5*, в лице его управляющего Волошина А.В., выражает признательность компании "Prodex" за плодотворное сотрудничество в области SEO продвижения.

Электротехническая компания "Технотон Энерго"

Павел Брилёв 17.09.2017

"Технотон Энерго" выражает благодарность студии интернет-маркетинга "Prodex" за её профессиональную поддержку интернет-ресурсов нашей компании.

Интернет-магазин Swatch

Наталья Белова 15.10.2016

ООО «Компания Новое Время», в лице интернет-маркетолога Беловой Н.А., выражает благодарность сотрудникам «PRODEX», и в особенности account-менеджеру Конотоп Оксане, за разработку интернет-магазина http://swatch.ua и качественное техническое, информационное, аналитическое сопровождение.

Сеть кофеен «Coffee Life»

Стельмахова Александра 14.10.2016

Сеть кофеен Coffee Life выражает благодарность за комплекс работ по настройке, запуску, ведению и анализу рекламных кампаний в интернете. За год сотрудничества удалось протестировать разные инструменты, такие как реклама в социальных сетях, баннерная реклама, ремаркетинг, и определиться с эффективными для нас.

Стоматология для детей и будущих мам «Mom’s»

Александр Сергеевич Павлик 13.10.2016

Благодаря проведенным работам, посещаемость ресурса с органической выдачи увеличилась в 3,5 раза. За счет качественной настройки контекстной рекламы с первого месяца возрос поток новых клиентов.

Межрегиональная научно-производственная ассоциация предприятий "Авиокон проект"

Александронец Владимир Александрович 12.10.2016

За период сотрудничества выросла посещаемость нашего сайта за счёт переходов по контекстной рекламе, что увеличило объёмы продаж нашей компании.

Отримайте комерційну пропозицію

Надіслати заявку
Надсилаємо
Заявка надіслана

У чому суть контекстної реклами

Основна ідея контекстної реклами, це показ Вашого оголошення у відповідь на пошуковий запит потенційного клієнта. Це основний, найбільш розповсюджений і ефективний вид реклами в пошукових системах, таких як Google.

Крім текстових оголошень у відповідь на запит користувача, в системі Google AdWords, існують такі види реклами, як банерна реклама та ремаркетинг.

Банерна реклама виводиться на сайтах-партнерах пошукових систем (КММ в Google). Може бути таргетованою за різними характеристиками відвідувача (стать, вік, захоплення і багато інших). Як правило, така реклама покликана популяризувати бренд або продукт.

Ремаркетинг в AdWords покликаний повернути відвідувача на Ваш сайт, після того як він вже побував у Вас (або на подібних сайтах), він має зацікавленість в покупці і потрібно нагадати йому про себе і підштовхнути до завершення покупки. Це можуть бути графічні і текстові оголошення в мережі КММ. Такий вид реклами дозволяє підвищити віддачу (конверсію) від інших джерел трафіку на Вашому сайті.

Google Adwords - потужний інструмент для підвищення продажів. Він, як і будь-який інший канал реклами, вимагає грамотного управління. Користуйтеся послугами професіоналів!

Замовити контекстну рекламу

Отправить заявку
Отправить заявку