Розкрутка сайтів

з 2004 року успішно просуваємо в ТОП сайти наших клиєнтів


Сертифікований
партнер Google

Досвід розкрутки
більше 500 проектів
 
14 років досвіду роботи

Головна ціль наших послуг завжди зводиться до вашої вигоди. Ми завжди відкриті до діалогу, застосуванню нестандартних підходів, обговоренню приоритетів та концепцій, до всього, що зможе допомогти розвитку вашого бізнесу.

Розкрутка сайтів - наша спеціалізація

Грамотні менеджери

Досвід наших менеджерів в seo-просуванні сайтів самих різних тематик, дозволяє нам адаптувати завдання клієнтів під реалії SEO. Цілком очевидно, що не завжди цілі відповідають можливостям, тому ви завжди можете розраховувати на грамотну консультацію і щире бажання допомогти вам розвивати бізнес в онлайні.

Досвідчені оптимізатори

Команда сео оптимізаторів, що працює щодня над безліччю проектів - здатна знайти правильний підхід до будь-якого сайту. За рахунок накопиченого досвіду, вони здатні спроектувати релевантні і успішні рішення на ваш проект. Для формування стратегії успішної розкрутки, оптимізатори проведуть глибокий аналіз сайту і конкурентного середовища, щоб грамотно скласти план дій і запланувати оптимальний бюджет.

Команда професіоналів

Для вирішення ваших задач сформований штат фахівців:

 • менеджери проектів
 • seo-оптимізатори
 • лінкбілдери
 • ppc-спеціалісти
 • программісти
 • контент-менеджери
 • дизайнери
 • копірайтери
 • smm-спеціалисти

Отримайте консультацію щодо розкрутки сайту у нашого менеджера

Відправити заявку

Користь SEO для вашого бізнесу

Ви вже вибрали для себе сайт як інструмент для вирішення бізнес-завдань. Це може бути популяризація бренду, імідж, продажу, пошук клієнтів і партнерів. Сам по собі сайт, тільки частина інструменту, в рішенні будь-якої з цих завдань. В даному контексті, SEO-просування допоможе вирішити ряд завдань, пов'язаних з функціонуванням вашого сайту і бізнесу в цілому.

Пошук клієнтів

Безумовно основне завдання будь-якого бізнесу. Розкрутка сайту завжди спрямована на залучення цільових відвідувачів на сайт, де вони становяться вашими клієнтами.

Технічна підтримка

Не кожному бізнесу потрібні штатні програмісти. Перевага співпраці зі студією Prodex - це наявність в нашому штаті профільних фахівців для вирішення практично будь-якої вашої задачі, пов'язаної з сайтом.

Контент на сайті

У нас є копірайтери і дизайнери, які допоможуть трансформувати ваші ідеї в якісні тексти та ілюстрації.

Додаткові переваги

 • свіжий погляд на бізнес зі сторони. Фахівці студії Prodex побачили всяке і зможуть оцінити ситуацію і запропонувати покращення
 • зібрана семантика дозволить виявити нові або недопрацьовані напрямки роботи, розставити пріоритети. Наприклад, виявити перспективні групи товарів з точки зору попиту
 • поліпшення структури сайту призведе до підвищення зручності навігації на сайті, що вплине на конверсію
 • формування посилальної маси, крім основного завдання, також підвищить впізнаваність на популярних ресурсах

Серед наших клієнтів

Відгуки

Интернет-магазин электротехники TechMAX

Михаил Бохан 23.09.2018

Выражаем свое уважение и благодарность команде компании Prodex, которые зарекомендовали себя как надежный партнер, способный быстро реагировать на потребности клиента и предоставлять качественные услуги.

Портал по аренде квартир "Doba"

Евгений Лавренюк 22.09.2018

Учебный центр "Перспектива - XXI век"

Дмитрий Кисляк 21.09.2018

Компания «Дифрано Юнион»

Игорь Фурманюк 20.09.2018

ООО «Дифрано Юнион» выражает свою благодарность компании «Ргоdех», также в частности Матюте Виктории, за развитие и поддержку наших интернет- ресурсов. За время сотрудничества нам удалось разработать прекрасные посадочные страницы и запустить эффективную контекстную и медийную рекламу для всех наших проектов.

Отель Villa Elena Hotel & Residence 5*

Алексей Волошин 19.09.2018

Руководство отеля Villa Elena Hotel & Residence 5*, в лице его управляющего Волошина А.В., выражает признательность компании "Prodex" за плодотворное сотрудничество в области SEO продвижения.

Электротехническая компания "Технотон Энерго"

Павел Брилёв 17.09.2017

"Технотон Энерго" выражает благодарность студии интернет-маркетинга "Prodex" за её профессиональную поддержку интернет-ресурсов нашей компании.

Интернет-магазин Swatch

Наталья Белова 15.10.2016

ООО «Компания Новое Время», в лице интернет-маркетолога Беловой Н.А., выражает благодарность сотрудникам «PRODEX», и в особенности account-менеджеру Конотоп Оксане, за разработку интернет-магазина http://swatch.ua и качественное техническое, информационное, аналитическое сопровождение.

Сеть кофеен «Coffee Life»

Стельмахова Александра 14.10.2016

Сеть кофеен Coffee Life выражает благодарность за комплекс работ по настройке, запуску, ведению и анализу рекламных кампаний в интернете. За год сотрудничества удалось протестировать разные инструменты, такие как реклама в социальных сетях, баннерная реклама, ремаркетинг, и определиться с эффективными для нас.

Стоматология для детей и будущих мам «Mom’s»

Александр Сергеевич Павлик 13.10.2016

Благодаря проведенным работам, посещаемость ресурса с органической выдачи увеличилась в 3,5 раза. За счет качественной настройки контекстной рекламы с первого месяца возрос поток новых клиентов.

Межрегиональная научно-производственная ассоциация предприятий "Авиокон проект"

Александронец Владимир Александрович 12.10.2016

За период сотрудничества выросла посещаемость нашего сайта за счёт переходов по контекстной рекламе, что увеличило объёмы продаж нашей компании.

Отримайте комерційну пропозицію

Надіслати заявку
Надсилаємо
Заявка надіслана

Послуга розкрутки сайту

Розкрутка сайту (SEO) - це роботи спрямовані на отримання органічного цільового трафіку з пошукових систем, таких як Google. Це досягається за рахунок оптимізації вашого сайту і підвищення його видимості по пошуковим запитам, які відповідають потребам ваших потенційних клієнтів. Чим вищі позиції в пошуковій видачі і по більшій кількості запитів має ваш сайт, тим більше потенційних клієнтів відвідує його. У свою чергу, чим більше потенційних клієнтів відвідує сайт, тим більше ви отримуєте замовлень.

SEO-просування сайту включає

 • Підбір семантичного ядра

  Це найперший етап нашого співробітництва. Ми аналізуємо ваш продукт або послугу на підставі інформації на сайті, а також ваших побажань. Збираємо і систематизуємо в семантичні групи великий список пошукових запитів, які використовуються при пошуку ваших товарів або послуг. Це і є семантичне ядро. Ми погоджуємо його з вами і розставляємо пріоритети.
 • Оптимізація структури сайту

  Якщо на сайті немає сторінки, яка точно відповідає певній семантичній групі, то ми створюємо таку сторінку, інакше залучення відвідувачів на сайт по потрібних запитах буде не ефективним. Грамотна з точки зору SEO та зручна користувачам структура сайту - основа успішного просування.
 • Внутрішня оптимізація сайту

  Пошукові системи піднімають в рейтингу сайти, які відповідають їх вимогам. Коротко, сайт повинен мати ряд необхідних елементів, і не мати помилок, які завадять пошуковими системами його аналізувати. Ми перевіримо сайт і складемо, а при необхідності, реалізуємо, технічне завдання по його оптимізації.
 • Контент

  Дуже важлива частина розкрутки сайту. По ньому пошукові системи визначають відповідність сторінки пошуковому запиту. Чим вище якість і кількість текстів, тим більше у сайту можливостей отримувати трафік. Ми складемо контент план і ТЗ на написання текстів. Напишемо їх або передамо ТЗ вашому копірайтеру.
 • Зовнішня оптимізація сайту

  Разом з контентом, це один з основних факторів ранжирування. Чим більше інших сайтів посилаються на ваш, тим вище авторитет сайту в очах Google. Наші фахівці забезпечать якісний приріст маси посилань без застосування спамних методів розкрутки.

Переваги розкрутки в Prodex

 • Надійність

  Маємо багатий досвід і дорожимо репутацією. Просуваємо сайти якісно та професійно, з упором на довгостроковий результат.
 • Підтримка

  Економте час на самостійному вивчення нюансів просування в Google. Наші компетентні менеджери дадуть вам вичерпні консультації з будь-яких питань.
 • Комплексний підхід

  Ми надаємо послуги SEO-просування, розробки сайтів, контекстної реклами, просування в соціальних мережах і в нашій команді є профільні фахівці з кожної. Для будь-якої вашої задачі, швидше за все у нас є рішення.
 • Прозорість ціноутворення

  Ми завжди пропонуємо оплачувати вартість послуг агентства окремо, а бюджет на зовнішні витрати (посилання, тексти, програмні доопрацювання та інше) окремо, зі звітом про витрати.
 • Зручність

  Наша CRM дозволить вам відслідковувати основні метрики, фінансові питання і вести ділову комунікацію.

Розкрутка сайту - це довгострокова інвестиція в ваш бізнес. Вона не дасть миттєвого ефекту, але через кілька місяців, ви отримаєте якісний і постійно зростаючий канал залучення клієнтів.

Вартість розкрутки сайту

 • вартість просування стартує з 7000 гривень на місяць
 • на ціну впливає розмір вашого сайту, його тип, ваші потреби, конкуренція у вашій ніші
 • найпростіше дізнатися конкретну вартість SEO-просування - відправити нам заявку